Kas sudaro karjeros konsultaciją

Individuali karjeros konsultacija yra išsami sesija kiekvienam, kuris nori pasiekti aukštesnės karjeros esamoje srityje arba iš esmės keisti esamą darbo sritį. Karjeros konsultantas privalo dirbti HR, o dar geriau – specializuotis personalo atrankos srityje. Tokiu atveju individuali karjeros konsultacijos vertė būna didžiausia.

Registruokitės

Konsultacijos trukmė ir kaina

Praktika rodo, kad karjeros konsultacijoje dideliam informacijos kiekiui apdoroti reikalinga koncentracija, kurią išlaikyti ilgą laiką yra sudėtinga

Karjeros konsultacijos vidutinė trukmė:

1,5 val.*

*individualią karjeros konsultaciją rengiame kaip paskutinį darbo dienos susitikimą, kad visas dėmesys būtų skiriamas konsultacijai

Konsultacijos kaina:

240 EUR*

*konsultacijos kaina nepriklauso nuo konsultacijos trukmės.

6 naudos

Kam man reikia karjeros konsultacijos?

Registruokitės
 • Planuoju keisti darbą pusmečio bėgyje pabaigos
 • Darbo pokalbyje buvau prieš 2 metus ar seniau
 • Esu dalyvavęs mažiau nei 5 darbo pokalbiuose
 • Trūksta grįžtamojo ryšio po darbo pokalbių
 • Mano CV senesnis nei 3 metai
 • Reikia pagalbos dalyvaujant konkrečiame atrankos konkurse

Kaip pasiruošti Indigroup karjeros konsultacijai?

Nebijoti kritinio vertinimo

Indigroup konsultantai ieško klaidų, kurias galėtų pakomentuoti bei nurodyti, kaip jų išvengti. Individualioje karjeros konsultacijos nevengiame racionalios ir tobulėti verčiančios kritikos, kurios nauda yra didžiulė.

Pasiruošti klausimus

Nors Indigroup individuali konsultacija pasižymi dideliu kiekiu klausimų, individualūs klausimai, kurie svarbūs konkrečiai situacijai ar konkrečiam asmeniui yra visada laukiami.

Turėti paskutinę CV versiją

CV korekcija sudaro dalį konsultacijos, tad prieš konsultaciją visuomet paprašome paskutinės CV versijos.

Motyvacija darbo paieškai

Taip, Indigroup karjeros konsultantai gali sudėlioti visus žingsnius link norimos darbo pozicijos, tačiau juos įgyvendinimas jau yra kiekvieno darbo ieškančiojo motyvacijos dalis.

KARJEROS KONSULTANTAI

Karolis Blaževičius

Indigroup vykdomasis partneris
Karjeros konsultavimo patirtis >10 metų

Aukšto lygmens specialistų ir vadovų tiesioginės paieškos ir atrankos įmonės „Indigroup“ vykdomasis partneris ir įkūrėjas nuo 2010 m., darbdavio įvaizdžio agentūros „Chorus“ partneris nuo 2015 m. Siekdamas aukščiausios kokybės žmogiškųjų išteklių srityje, Karolis vadovauja konfidencialiems ir sudėtingiems specialistų ir aukščiausio lygio vadovų atrankų projektams bei stambiausioms darbdavio įvaizdžio kampanijos Baltijos šalyse.

Taip pat Karolis Blaževičius yra nepriklausomas darbo rinkos ekspertas bei užima svarbų vaidmenį formuojant viešąją nuomonę apie Lietuvos darbo rinkos pasikeitimus, prognozes dėl atlyginimų lygių, profesijų perspektyvas bei darbdavio įvaizdžio inovacijas. Ekspertas dalyvauja kasmetinėse žmogiškųjų išteklių konferencijose, veda seminarus ir paskaitas aukščiausio lygio vadovams. Karolis Blaževičius konsultuoja tiek stambius darbdavius, tiek naujus investuotojus Lietuvoje darbo rinkos, darbdavio įvaizdžio formavimo, personalo atrankos, žmogiškųjų išteklių valdymo klausimais.

Svarbiausias eksperto uždavinys – supažindinti aukščiausios kompetencijos vadovus ir specialistus su ilgalaikę perspektyvą siūlančiomis bendrovėms Baltijos šalyse vykdant strateginius darbuotojų paieškos projektus bei atlikti darbdavio įvaizdžio tyrimus ir valdyti bendrovių darbdavio įvaizdžio strategijas.

Plačiau

Ramūnas Volkovas

Indigroup vykdomasis partneris
Karjeros konsultavimo patirtis >10 metų

Aukšto lygmens specialistų ir vadovų tiesioginės paieškos įmonės „Indigroup“ vykdomasis partneris, darbdavio įvaizdžio agentūros „Chorus“ partneris. Nuo 2010 metų vykdo konfidencialius, tiesioginės personalo atrankos projektus Baltijos šalyse, konsultuoja įmones personalo atrankos ir ugdymo klausimais. Ramūnas taip pat aktyviai dalyvauja skirtingoms socialinėms grupėms skirtose edukacinėse programose, veda seminarus, diskusijas ir paskaitas.

Eksperto patirties laukas: žmogiškųjų išteklių vadyba, darbo rinkos prognozių valdymas, darbdavio įvaizdžio formavimas bei įmonės vidaus klimato tyrimai. Ramūnas Volkovas atstovauja stambiausias Baltijos šalių bendroves aukščiausio lygio vadovų paieškos ir atrankos projektuose bei yra pagrindinis darbdavio įvaizdžio projektų lyderis „Chorus“ darbdavio įvaizdžio agentūroje.

Plačiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas dažniausiai registruojasi karjeros konsultacijai?

Karjeros konsultacijose aktyviai dalyvauja specialistai, skyrių vadovai, įmonių vadovai. Karjeros konsultacija gali lemti visa ilgalaikę karjerą, tad specialistas, nukreiptas tinkame linkme, gali tapti vadovu ateityje, o vadovas gali sėkmingai siekti karjeros stambesnėje ir perspektyvesnėje kompanijoje.

Ar verta dalyvauti karjeros konsultacijoje, jei jau dabar dalyvauju atrankoje?

Taip, didelė dalis karjeros konsultacijos yra skirta būtent dalyvavimui darbo pokalbiuose ir kitose personalo atrankos projekto dalyse. Karjeros konsultantas leis suprasti, kokias klaidas jau padarėte bei realiais pavyzdžiais iliustruos potencialiai sudėtingas dar laukiančias situacijas atrankoje, kurioms galėsite pasiruošti. Dažnai skirtingi patarimai dėl darbo pokalbio iš daugybės skirtingų šaltinių gali sukelti sumaištį, tad karjeros konsultantas jau dalyvaujant atrankoje padės pasiekti geresnių rezultatų.

Kas kiek laiko verta lankytis karjeros konsultacijoje?

Pusė visų Indigroup karjeros konsultacijoje dalyvavusių dar kartą kreipiasi dėl papildomos konsultacijos. Taip yra todėl, kad darbo rinka juda, keičiasi darbo pokalbių struktūra, o norint, kad žinios būtų šviežios, reikia kone kas mėnesį dalyvauti darbo pokalbiuose. Deja, dirbant to daryti neįmanoma ir nereikia, nes tam ir yra skirta karjeros konsultacijos paslauga. Mes visuomet rekomenduojame sudalyvauti karjeros konsultacijoje prieš kiekvieną kartą, kai nusprendžiate keisti darbą. Tai dažniausiai vyksta kas 3 – 5 metus, kai kuriose pozicijose ir dažniau.

Kokią įtaką darbo paieškai turi karjeros konsultacija?

Įprastai tai priklauso nuo kandidato pasiruošimo darbo paieškai lygio. Konkurencinė aplinka dėl gerai apmokamų, gero darbdavio siūlomų įdomių pozicijų yra didelė, tad viskas slypi detalėse. Individuali karjeros konsultacija apima visą darbo paiešką nuo A iki Z, todėl net ir labai stiprus darbo pokalbiuose kandidatas gaus patarimų apie silpnesnes savo vietas, pvz. CV turinį, karjeros planavimą, finansinių lūkesčių ir rinkos atikimą ir pan.

Registruokitės į karjeros konsultaciją


  Susisieksime per 2 darbo dienas

  Dėkojame! Jūsų žinutė gauta!

  Mumis pasitiki