Organizacijos mikroklimato tyrimas

Siekiant kryptingai planuoti organizacinę plėtrą, inicijuoti bei įvertinti reikiamus pokyčius, būtina turėti atskaitos tašką. Kiekvienas procesinis, struktūrinis, strateginis ar žmogiškųjų išteklių srities pokytis įtakoja organizaciją bei jos darbuotojus.

Organizacijos mikroklimato valdymas yra pagrindinė kiekvieno vadovo užduotis, o darbuotojų motyvacijos ir profesinio bei asmeninio potencialo vertinimas – didžiausias progresyvaus verslo iššūkis. Kai organizacijos klimato tyrimą sudaro 73 unikalūs rodikliai – neatsakytų klausimų nebelieka.

6+74

Deem organizacinio klimato tyrimo įrankis nurodo 74 unikalius parametrus 6-iuose mikroklimato elementuose

„Pirmasis geriausias dalykas, man nutikęs versle, yra diena, kai atvėrė duris pirmasis mūsų cechas. Antrasis - kai gavau pirmąją deem ataskaitą ir mūsų įmonių grupė suvaldė žmogiškuosius pokyčius užbėgdama būsimoms problemoms už akių.“

Carl Fender

CAF įmonių grupės prezidentas

Deem yra žmogiškųjų išteklių tyrimų ir pokyčių kontrolės modeliais pagrįstas organizacijos klimato tyrimo įrankis, apimantis šešis kritinius organizacijos mikroklimatą įtakojančius veiksnius:

  • Darbo efektyvumas
  • Organizacinis teisingumas
  • Vadovo vertinimas
  • Komandiškumas
  • Motyvacija
  • Žinių vertė

Nuoseklus šių organizacijos mikroklimato elementų tyrimas bei rezultatų analizė ne tik leidžia gerinti esamus organizacijos procesus, bet ir formuoti naujus. Tokiu būdu, reguliariai atliekamas organizacijos klimato tyrimas yra nenutrūkstamo organizacijos progreso garantas bei pagrindinis pokyčių argumentas.

Chorus
Sužinokite apie Deem daugiau