4 karantino pamokos

Lankstumas ir universalumas

Be abejonės, tokiu laikotarpiu didžiausias spaudimas yra vadovams. Jiems tenka išlaikyti universalumo egzaminą.

„Vadovai, kurie buvo pasiekę savo karjeros piką ir jų kompetencijos ritosi žemyn, per pandemiją nusirito nuo pjedestalo. O tie, kurie sėkmingai dirbo iki pandemijos, tai ir per pandemiją prisitaikė prie pasikeitusios aplinkos“, – VŽ yra sakęs Karolis Blaževičius, personalo samdos UAB „Indigroup“ direktorius.

Pašnekovas detalizavo, kaip šiuo metu atrodo geidžiamiausias samdomas vadovas. Pasak jo, įmonė daugiausia naudos gauna iš tokio specialisto, kurį pasamdo tuomet, kai šis nėra pasiekęs savo karjeros piko ir vis dar siekia naujų žinių bei tobulėja.

„Verslui naudinga, kai naujas vadovas pasidalija jau turima patirtimi, tačiau kartu vertina ir tai, kokias žinias gauna iš bendrovės. Sakyčiau, kad dabar rinkoje atsirado daugiau lankstumo, mat anksčiau, pavyzdžiui, norėta, kad logistikos įmonei vadovautų būtent šios srities specialistas. Dabar samdant neapsiribojama konkrečia sritimi ir vertinama, kaip kandidatas geba valdyti procesus. Menksta aukščiausio lygio vadovų vertė, kurie specializuojasi ir gali dirbti tik siauroje srityje“, – teigė K. Blaževičius ir pridūrė, kad modernus šiandienos vadovas pasižymi universalumu.

Skaityti daugiau: vz.lt

2021-04-04