Tiek mums metų!

Savo veiklą pradėjome 2010 m. ir visą laiką išlaikėme koncentraciją mūsų mėgstamiausioje personalo atrankos srityje.

Baltijos šalių rinkoje

Dirbame Baltijos šalių rinkoje ir laikome šią rinką mūsų namais. Didelė dalis mūsų klientų taip pat turi padalinius Baltijos šalyse, tad, turėdami vieną personalo atrankos partnerį, jie gali atlikti greitus personalo pakeitimo projektus bei užtikrinti aukščiausią kokybę nepriklausomai nuo šalies. Rinkų skirtumai lemia mažus atrankos projektų skirtumus kiekvienoje šalyje, tad klientas visuomet gauna rinkai pritaikytą atrankos proceso pasiūlymą su skirtingais viešinimo kanalais, kitomis duomenų bazėmis, rekomendacinės paieškos dalyviais ir t.t.

*Žemėlapyje nurodytas atrinktų darbuotojų skaičius iki 2024 m.

Kaip mes dirbame?

Mūsų specializacija

Dedikuoti atrankos projektų vadovai pagal ieškomos pozicijos sritį. Tikime, kad specializacija užtikrina kokybę, tad IT specialistus turi atrinkti IT srities projektų vadovas, o finansų vadovus – finansų srities specialistas. Tuo pačiu mūsų dedikuoti atrankos projektų vadovai rengia viešus pranešimus, yra žinomi spaudoje ir formuoja teigiamą konkrečios srities žinomumą, kuris padeda dirbti su būtent konkrečios specializacijos kandidatais.

Pilnas paketas

Tik pilnas paslaugų paketas – neskaidome atrankos projekto dalimis ir dirbame tik su pilnosiomis personalo atrankomis, kur klientas gauna maksimalią vertę. Mūsų personalo paiešką ir atranką visuomet sudaro galvų medžioklė, rekomendacinė paieška, ypač plati viešoji paieška ir paieška specializuotose grupėse, tuo pačiu visiems mūsų atrankos projektams yra suteikiama garantija.

 Aiškūs rezultatai

Kiekvienais metais kaupiame statistiką ir kiekvienas atrankos projektas yra kruopščiai vertinamas pagal įvairius rodiklius. Prieš kiekvieną atrankos projektą klientui aiškiai nurodome būsimą rezultatą: kandidatų skaičių, atlygio vidurkį ir t.t. Klientas visada tiksliai žino, ko galima tikėtis, tačiau su kiekvienu nauju atrankos projektu stengiamės gerinti pasiūlytų kandidatų statistiką išbandydami naujus atrankos modelius.

Teikiama garantija

Visoms atrankoms suteikiame garantiją arba draudimą, kuris parodo, jog siekiame ilgalaikio rezultato. Tai parodo klientui, jog kiekvieną kandidatą testuojame matuodami jo ilgalaikę perspektyvą kliento kompanijoje.

Kas mus renkasi?

01

Ieškantys sudėtingų pozicijų.

Jei tik pozicija reta arba specialistai yra ypač vertinami darbo rinkoje, mes ypač vertiname tokį iššūkį. Didelė dalis mūsų klientų ieško sunkiai randamų pozicijų, kur specialistai yra pasyvūs darbo rinkoje, o juos sumedžioti reikalingos specifinės žinios ir atkaklumas.

02

Paieškas savarankiškai vykdantys verslai.

Dažnai perimame jau pradėtas atrankas iš vidinių įmonių HR skyrių. Šios atrankos pasižymi unikalia problematika, nes atranką tenka vykdyti ne nuo pat pradžių. Tokie atrankos projektai mums įdomūs tuo, kad klientas jau yra įvertinęs dalį kandidatų, yra padaręs išvadas ir gali tiksliai formuoti mums užduotį.

03

Norintys konfidencialumo atrankoje.

Puikiai jaučiamės valdydami aukšto konfidencialumo personalo atrankos projektus. Turime patvirtintus konfidencialumo standartus ir ilgą patirtį vykdant tiek specialistų, tiek C lygio vadovų konfidencialius personalo atrankos projektus.

04

Norintys padvigubinti tinkamų kandidatų skaičių.

Valdome ypač didelę visų lygių darbuotojų duomenų bazę, tad klientams pasiūlome didelį tinkamų kandidatų skaičių, kuris dažniausiai būna ne mažiau nei dvigubai didesnis lyginant su klientų prieš tai vykdytomis darbuotojų atrankomis.

05

Ieškantys sprendimo visam paieškos procesui nuo A iki Z.

Dirbame su pilna darbuotojų paieška ir neskaidome proceso į smulkias dalis, tad klientas visuomet gauna visą paslaugų paketą nuo verčių paketo pozicijai sudarymo iki galutinio kandidatų pateikimo, tarpininkavimo derybose bei įdarbinimo.

06

Ieškantys ilgalaikio partnerio, suteikiančio garantijas.

Mūsų personalo atrankos paslaugos visuomet pridedant garantinį terminą, tad bet kokios pozicijos paieška vykdoma žinant, kad net nepasiteisinęs kandidatas bus pakeistas nemokamai.

Esame strateginiai partneriai ir padedame vystytis 2-iems verslams:

Deem – patentuota darbdavio klimato vertinimo metodologija. Esame strateginis partneris, turintis visas šios metotodologijos taikymo teises Baltijos šalyse, taip pat esame ir tiesioginis investuotojas į metodologijos plėtrą Europoje.

Chorus – darbdavio įvaizdžio vertinimo agentūra. Esame vertinimo komisijos nariais nuo pat agentūros įkūrimo ir padedame kritiškai pažvelgti į savo darbdavio įvaizdį didžiausiems verslams Baltijos šalyse.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar Indigroup dirba visoje Lietuvoje?

Indigroup atrankos teritoriją apima Lietuva, Latvija ir Estija. Nors Indigroup biuras Lietuvoje yra įsikūręs Vilniuje, tačiau atrankos projektus vykdome visoje Lietuvos teritorijoje. Taip pat vykdome atrankas ir be lokacijos parametro, t.y. kai ieškomas specialistas gali gyventi bet kur Lietuvoje.

Kiek atrankų vienu metu gali vykdyti Indigroup?

Indigroup vienu metu gali vykdyti daugiausiai 30 skirtingų pozicijų atrankų vienoje šalyje, pvz. Lietuvoje. Įprastai dalis ieškomų pozicijų būna panašios, tad bendras vienu metu vykdomų atrankų skaičius gali būti ir didesnis

Ar Indigroup paslaugoms suteikiama garantija?

Taip, garantija yra būtinas mūsų personalo atrankos paslaugų atributas, tad visiems be išimties personalo atrankos projektas teikiame garantiją arba draudimą, kurio metu keičiame netinkamą kandidatą nauju nemokamai.

Kokių pozicijų paiešką Indigroup vykdo?

Indigroup vykdo specialistų, aukšto lygio specialistų, vidutinės grandies ir aukščiausios C lygio grandies vadovų atranką. Indigroup nevykdo pagalbinio personalo bei salės, gamybos, virtuvės, prekybos bei gamybos sričių žemiausios grandies personalo atrankų. Tikime, kad specializacija suteikia paslaugoms daugiau kokybės, tad vykdome tik aukštesnio ir aukščiausio lygio personalo atranką.

Ar galime kreiptis į Indigroup dėl konfidencialių atrankų?

Taip, Indigroup vykdo konfidencialias atrankas. Iš viso apie 30% visų Indigroup atrankų yra visiškai konfidencialios ir kandidatus pasiekiame tik tiesiogiai su jais susisiekdami ne per viešas žinutes. Konfidencialiose atrankos nenurodomas darbdavio identitetas iki tol, kol pats darbdavys nepatvirtina, kad nori tiesiogiai bendrauti su patvirtintais kandidatais.

Mumis pasitiki